Yıldızlı Kolay Şiş Örgü ModeliMerhaba örgü sever hanımlar yeni bir model anlatımı ile sizlere yeni fikirler vermeye devam ediyorum. Kolayca yapılan yeni  model için 4 ilmek ve katlarını ayarlayın.

İlk olarak bütün ilmekleri arka yüzde tamamen ters olarak örün. Ön tarafa geçince kenar ilmeğini alın ve ilk iki ilmeği düz olarak örün. Sonraki iki ilmeği ters örüp tekrar 2 düz 2 ters olarak örün. 

Arka tarafa geçince kenar ilmeğini alıp biri ilmek düz örün. Sonraki üç ilmeği ters örerek birlikte kesin. İpi bir kez dolayıp ilk ilmeği bir kez daha ters olarak örün. Bir ilmek düz örüp üç ilmeği birlikte ters örerek kesin. Bir kez ipi dolayıp ilk ilmeği bir kez daha ters örün. Sponsorlu Bağlantılar


Ön tarafa geçince kenar ilmeğini alıp ilk iki ilmeği düz olarak örün. Sonraki iki ilmeğe yer değiştirip bu iki ilmeği de düz olarak örün. Arka tarafa geçince bütün ilmekleri ters olarak öreceğiz. 

Tekrar ön tarafa geçince kenar ilmeğini alıp ilk iki ilmeği düz olarak örüp sonraki iki ilmeği ters olarak örmeye devam edeceğiz. İki düz iki ters olarak bütün ilmekleri örün. Arka tarafta kenar ilmeğini alıp ilk ilmek düz örülecek. 

Sonraki üç ilmeği ters olarak toplayıp bir ilmek dolayın ve ilk ilmeği bir kez daha ters olarak örün. Ön tarafta ilk iki ilmeği düz örüp sonraki iki ilmeğe yer değiştirip düz olarak örün.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir