Yelek Modelini Üçgen Şal Olarak TasarladımBir izleyicimin isteği üzerine yelek olarak anlattığım modeli üçgen şal olarak yeniden tasarladım. Daha önce hiçbir yerde anlatılmayan bu modeli benim site ve kanalımda görebilirsiniz. Sizlerden gelen istekler üzerine model anlatımları yapmaya devam edeceğim.

Üçgen şal yapmaya önce 5 zincir çekip bir halka oluşturarak başlıyoruz. 3 zincir çekip halkanın içine batın ve buraya 3 tane üçlü tırabzan yapın. 3 zincir çekip aynı halkanın içine 3 tırabzan daha yapın. Aralarına 3 zincir çekip 4 defa tırabzan yapacağız. 6 zincir çekip geri dönün. İlk deliğe batıp buraya 3 tane üçlü tırabzan yapın. 3 zincir çekin ve aynı yere tekrar 3 tırabzan yapın. 1 zincir çekip sonraki deliğe 5 tane tırabzan yapın araya bir zincir çekip aynı deliğe tekrar 5 tırabzan yapın.Sponsorlu Bağlantılar


1 zincir çekip son deliğe 3 tırabzan 3 zincir ve 3 tırabzan yapın. Kenar kısımları su taşı şeklinde devam edecek. 6 zincirle geri dönüp su taşını yapın. 3 zincir çekip tam ortaya batın ve buraya dolgu yapın. Aralara 3 zincir çekerek 3 dolgu yapılacak ve tekrar 3 zincir çekip kenar bölümü yapılacak. İlk modeli bitirmiş olacağız. İkinci modele geçince kenar bölümünü yapıp ilk deliğe yeni modeli kuracağız. 5 tırabzan yapıp bir zincir çekin ve aynı yere 5 tırabzan daha yapın. Araya 3 zincir çekip diğer kenarın yanındaki deliğe yeni modeli tekrarlayın.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir