Yazmaları Şenlendiren Renkli Tığ Oya ModeliYazmaları şenlendiren renkli tığ oya modeli zarafeti ile beğeninizi kazanacak. Yapması emek isteyen bir model olduğu için görünümü de bir o kadar güzel olmuş.

Tığ oya yapmak için model arıyorsanız bu modeli mutlaka değerlendirmelisiniz. Tığ oya modelinin yapıldığı yazmanın deseni en az yazma kadar ilgi çekiyor.

Yazmanın deseni rengarenk cıvıl cıvıl olduğu için kenarı için yapacağınız oya modelinin de yazma kadar canlı olması gerekiyor.

Yazmanın içinde birçok renk olduğu için çiçekleri de rengarenk yapılıyor. Önce yazmanın içindeki yeşil rengin tonlarında alt zürafasını yapın.Sponsorlu Bağlantılar


Zürafa üzerine yapılan oya modeli daima daha düzgün ve daha güzel görünüyor. Sonrasında yeşil renk ile alt zemin hazırlanıyor.

Çiçekleri bu alt zemini hazırlarken aralara koyduğunuz iki yaprağın üzerine koymalısınız. Bu tığ oya modelinin buraya kadar olan bölümü çok kolay yapılıyor.

Bundan sonrasında çiçeklerinin yapıldığı bölüm biraz ustalık istiyor. Eğer acemi iseniz bir kaç deneme sonrasında muntazam çiçekler yapabilirsiniz.

Tığ oya modelini yapıp video ile anlatan Derya hanım sürekli tığ oya yaptığı için hiç zorlanmadan kolayca yapıyor.

Derya hanım çiçek desenleri için 3 ayrı renk kullanmış. Sizler bu renkleri kendi yazmanızın renklerine uygun olarak seçmelisiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.