Yapmak İsteyeceğiniz 4 Adet Tığ Oya ModeliGörünce hemen yapmak isteyeceğiniz tam 4 adet tığ oya modeline yer verdim. Tığ oya modellerinin bir kısmı çok ağır model iken bir kısmı hafif modellerden oluşmaktadır.

İlk tığ oya modeli için inci boncuk hazırlamanız gerekiyor. Sade ve şıklığı ile dikkatleri çeken bu tığ oya modeli ip koparmadan örüldüğü için işinizi kolaylaştıracaktır. Koyu renk yazma kullanıldığı için beyaz renkli boncuklar daha belirgin hale gelmiş ve böylece çok hoş bir görünüm elde edilmiş.

İkinci tığ oya modeli sıralı olarak yapılan ve her yaşa hitap eden bir model. Bu tür inci kullanılan oya modellerinde kullanacağınız ip ve yazmanın rengini çok açık tercih etmeyin. Koyu renklerde daha belirgin bir model olacaktır. Kullanılan bu renk anne yazması için uygun olacaktır.

Sıradaki tığ oya modeli renkli ve cıvıl cıvıl bir yazma modeli olacak. Sarı ve yeşilin zıtlığı kullanılarak bu dikkat çeken tığ oya modeli hazırlanmış. İp koparılmayan bu tığ oya modelini kolayca yapabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar


Son olarak tek sıradan oluşan hem kolay hem incili tığ oya modeli yer alıyor. Çok çabuk bitmesini istiyorsanız bu tığ oya modelini tercih edebilirsiniz. Modelin tam tepe kısmında tek inci kullanılmış. Bu inci biraz daha büyük kullanılırsa model daha hoş olacaktır. Oya sandığım kanalı tarafından hazırlanan bu hoş ve kolay tığ oya modellerini yapmayı düşünenlere kolay gelsin.

 


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.