Türkçe Açıklamalı Zeytin Dalı Modeli Videolu AnlatımıBugün sizlerle anne yeleği modeli paylaştım. Modelimi orta kalınlıkta saten bir iple başladım. Bu modele saten ip çok yakıştı. Değişik bir alternatif arıyorsanız saten ip deneyebilirsiniz.

Oldukça hoş duran bu model örmesi çok zevkli yapımı oldukça kolay. Saten ip normal ipten biraz ağır çeker o yüzden aynı ağırlıktaki bir ipten metre olarak kısadır. Örmeyi düşünenlerin bunu göz önünde bulundurmasını tavsiye ederim.Sponsorlu Bağlantılar


Zeytin dalı modelini daha önce başka bir videomda çalışmıştım. Modelin arasındaki bal peteği modelini 4 ilmekle yapmıştım.  İnternette ki bazı resimlerde zeytin dalı modelinin arasındaki bal peteği modelini daha büyük yapmışlar.

Bunun üzerine benim yaptığım bal peteği modelinin internette ki diğer resimlere aynı olup olmadığı sorulmaya başlandı. Bende videoyu yeniden çekmeye karar verdim. Aradaki modelin daha belirgin olması için 4 ilmek yerine 6 ilmekle çalıştım. Modeli çalışırken ara modelin büyüklüğü sizin zevkinize kalmış. İstediğiniz büyüklükte çalışabilir veya tamamen farklı bir model uygulayabilirsiniz. Yapanlara kolay gelsin..


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.