Top Çiçekler Yelek Modeli TarifiTop çiçekler yelek modeli ilk görünüşte puf puf yumuşacık bir görüntüye sahip. Yelek modeli şişe ile yapılmaktadır. Ama üzerinin top çiçekleri tığ ile yapılmaktadır.

Tomurcuklu bir yelek modeli olduğu için çok kalın bir ip kullanmayın. Angora ip bu yelek modeline çok yakışacaktır. Pastel tonları kullanmanızı öneririm.

Yelek modeli 38-40 beden için uygun olacaktır. Yeleğin ön parçaları için 4 tane top çiçek modeli 94 ilmek kullanılmıştır. Ön lastik için 17 ilmek kullanılmaktadır.

94 ilmeğin 17 tanesini ön lastik için kullanıp kalan ilmekleri model kısmı için kullanın. Yelek için arka parçayı 140 ilmek 8 model olarak başlayın.Sponsorlu Bağlantılar


Aralarda başka bir model olmadığı için toplamıyor ve bu yüzden ilmek sayısını çok fazla başlamayın. Kullandığınız ip kalınlığına göre şiş kalınlığı seçin.

İnce ipleri ince şişlerle örün. İnce ip kalın şişle örülünce örgü sarkar. Bu yelek modelinin lastikleri için bağlamalı lastik kullanılmıştır. Top çiçeklerinin çok büyük olmasını istemiyorsanız dolguları daha az yapın.

Çeyizlik yelek modeli arayanların kaçırmaması gereken bir yelek modeli olmuş. Ceyda hanım ördüğü yelek modelinin hem sayılarını hem anlatımını detaylı bir şekilde yapmıştır.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.