Tığ Yelek Modeli Arayanlara Özel Çeyizlik 2 Adet Yelek ModeliTığ yelek modeli arayanlara özel iki adet modeli aynı anda paylaştım. Bu yelek modelleri çeyiz için yada günlük olarak kullanılabilir. Angora iplerle örüldüğü için çok zarif görüntüye sahip olan yelek modellerinden beğendiğiniz örneği yapabilirsiniz. Çeyiz için yelek yapmayı düşünüyorsanız çok koyu renk kullanmayın.

Yelek modellerinin her ikisi de oldukça kolay yapılıyor. Sipariş alıyorsanız bu iki yelek modelini değerlendirebilirsiniz. Krem, pudra ve kül rengi en çok tercih edilen yelek renkleri arasında yer almaktadır.

İlk tığ işi yelek modelini yapmak için sadece delik ve tırabzan bilmeniz yeterli olacaktır. Standart bedene göre yapılan yelek modeli için önleri 8 model arka parçayı ise 15 model olarak yapabilirsiniz.

İkinci tığ işi yelek modeli daha gösterişli model sevenlere gelsin. Bu yelek modelini özellikle beyaz veya krem renkli ip ile yapmanızı öneririm. Bu yelek modelini çok fazla şekilde gördüm. En güzel olanının beyaz renkle örülmüş olduğunu söyleyebilirim.Sponsorlu Bağlantılar


38-40 beden için yapılmış olan bu yelek modelinin ön parçalarını 6 model ile yapın. Arka parçasını ise 12 model ile yapın. Yelek modelinin yapımında çok kalın ip kullanmayın. Bu model ince angora iple çok şık oluyor.

Bu beden için yaka kesiminde 2 örnek, koltuk kesiminde ise 2 model kesin. Beden büyüdükçe kesilen model sayısı artacaktır. En çok sorulan sorulardan biriside arka kol kesintisi olmaktadır.

Arka kol kesmesi ön kola kesmesi ile aynı yapılmaktadır. Sadece arka kol kesimi biraz daha az yapılıyor. Bu beden için arka kol kesiminde tek model eksiltmeniz yeterli olacaktır.

Sevda hanım örerek satış yaptığı yelek modellerini aynı zamanda sizler için anlatmaktadır. Hem beden ölçülerini hem yaka ve koltuk kesimlerini anlatarak sizlerin işini kolaylaştırmaktadır.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir