Tığ İşi Çınar Yaprakları Çeyizlik Yelek YapımıTığ işi çınar yaprakları yelek modeli sıkça görülen örneklerden bir tanesidir. Bu model açık renk iplerle kendini çok iyi göstermektedir. Tığ işi yelek modeli arayanlar bu modeli görünce eminim çok beğenecektir.

Bazı hanımlar tığ işi yelek yapmayı daha fazla tercih ederken bazı hanımlar ise şiş işi yelek yapmayı daha çok tercih etmektedir. Şahsen ben şiş işi yelek yapmayı tercih edenlerdenim.

Ama tabi tığ yelek yapmak isteyenler için görüp beğendiğim modellerin anlatımına yer veriyorum. Bu modeli ben çok beğenirim. tırabzanlı yapıldığı için göze batan bir model.

Tırabzanlı olduğu için angora iplerle yapmanızı öneririm. Bu modeli yeleğin alt kısmına uygulayıp roba kısmını tırabzan ile yapanlarda var.Sponsorlu Bağlantılar


Bugün 38-40 beden için uygun büyüklükte yelek yapmak isteyenler için ölçüleri vererek anlatım yapacağım. Yeleğin arka parçası 11 model ile yapılmıştır. Ön parçaları ise 6 model ile yapılmıştır.

Yeleği yaparken yaka ve koltuk kesimini nasıl yapacağım diye düşünmenize gerek yok. Yaka ve koltuk kesimi videosunu yeleğin yapım videosunun altına ekledim.

Sevda hanım  sipariş için yaptığı bu yeleğin tüm detaylarını iki ayrı video ile anlatmış. Keyifli seyirler dilerim.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir