Tek Renk Yeşil Yazma Kenarına Değişik Tığ Oya YapımlarıTek renk yeşil renkli yazma kenarı için 6 adet değişik tığ oya modellerini yapımları ile birlikte inceleyip beğendiğiniz bir tanesini görebilirsiniz. İster hafif ister ağır modelleri inceleyip nasıl durduğunu görebilirsiniz. Böylece beğendiğiniz modele karar verebilirsiniz.

Derya hanımın akıcı ve anlaşılır anlatımı ile beğeneceğiniz tığ oya modelini kolayca yapabilirsiniz. Tığ oya modellerinin çoğunluğu çiçek motifleri ile yapılmış.

Yeşil renkli yazma kenarı için en uygun renkler içinde beyaz sarı ve pembe renkleri gelmektedir. Oya modellerinden bir tanesi yazma ile aynı renkte yapılmış. Oldukça sade ve zarif bir görünüme sahip.

Özellikle ileri yaşta hanımlar için kullanışlı bir tığ oya modeli olmuş. İster iki renk kullanın ister 3 veya 4 renk kullanın. Bu tığ oya modellerini farklı yazma kenarları içinde kullanabilirsiniz.

Ayçiçeğini andıran ağır görünüm ile oldukça iddialı bir model olmuş. Bazı yörelerde havlu kenarına kullanılabilecek kadar ağır modeller yazma kenarı için tercih edilmektedir.

Bu oya modelinin çiçekleri için hazır su taşı kullanabilirsiniz. Hazır su taşının kenarlarına aynı şekilde yapacağınız tığ battı ile çiçek desenini verebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar


Son tığ oya modeli mutfak havlusu kenarı içinde kullanılabilecek kadar ağır bir model. Bu modelin çiçeklerini daha küçük yapabilirsiniz. Hepsini aynı renk yazma kenarı olarak paylaştım böylece hangi oyanın daha uygun olduğuna kolayca karar verebilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.