Süper Kolay İki Adet Tığ Oyası ModeliSüper kolay aynı zamanda çok güzel iki adet tığ oyası modeli anlatımı ile beraberiz. Birbirinden güzel 2 adet tığ oya modeli renkleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Tığ oya modellerinin ilki şeker gibi pembe renkte yapılmış. Diğer tığ oya modeli ise bebek mavisi renk ile yapılmış. Her iki tığ oyası için iki renk kullanılıyor.

İlk tığ oyası modeli için önce yazma ile aynı renkte tığ battısını yapın. Sonra yazmanın zıt rengi ile 7 adet tekli örümcek yapın ve beşinci zincire tutturun. Sonra tekrar 7 adet tekli örümcek yaparak beşinci zincire batarak tutturun.

Sonraki sırada yazma ile aynı renge geçerek her örümcek modelinin içine tırabzanlarla pipirik şeklinde küçük yapraklar oluşturun. Bir günde çok rahat bitirebileceğiniz bir tığ oya modeli. Aynı zamanda oldukça gösterişli bir model.Sponsorlu Bağlantılar


İkinci tığ oya modeli bebek mavisi tek renk yazma üzerine yapılmış. Mavi renkte yazma için yeşil renkte tığ battı hazırlanmış. Sonra aynı renk ile üzerine devam ediliyor. Bir örümcek yapın ve bir adet tırabzan örerek yukarı doğru çıkın. Sonra bu tırabzanın içine sıkı iğne doldurun.

Bu şekilde alt zemin hazırlayın. Çimen olarak hazırlanan bu bölümde bir model boş bırakın diğer modelin üzerine bir adet çiçek yapın. Bir boş bir çiçekli olarak sırayı tamamlayın. Bir sonraki sırada boş bırakılan çimenlerin üzerine üst üste 3 çiçek yaparak devam edin. Oya sandığım kanalının hazırladığı bu hoş modelleri umarım beğenirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.