Spor Genç Kız Yelek ModeliGenç kızlarımızı düşünerek onlara özel spor yelek modelini veriyorum. Örgüye yeni başlayanları bile zorlamayan bir yelek modeli ile sizlerle birlikteyim. Genç kızlar klasik yelek modellerini fazla tercih etmiyorlar. Bunun yerine spor yelek modellerini kullanmayı seçiyorlar.

Örerken hiç zorlanmayacağınız hatta genç kızların ilk örgüsü olarak bu yelek modelini başlayabilirsiniz. Kendi yelek modellerini kendileri örerek sevgiyle kullanacaklardır. Yelek modelinin yapımında orta kalınlıkta pudra pembesi ip ve 3 numara şiş kullanılmıştır.

Yelek modelinin ön parçaları için 73 ilmek, arka parçası için 130 ilmek olarak başlayabilirsiniz. Yelek modelinin yapımında iki ters iki düz ilmek kullanıldığı için örgü toparlayan bir yapıya sahip. Bu yüzden yelek modeli gözünüze küçük görünebilir ama esneyen bir model olduğunu unutmayın.Sponsorlu Bağlantılar


Yelek modelinin alt beden bölümünde iki adet burgu modeli yan yana kullanılıyor. İki modelin arasında iki ters iki düz ve iki ters şeklinde 14 ilmek kullanılıyor. Yaka ve koltuk kesimine kadar burgulu olarak devam edilirken sonrasında bir ters bir düz şeklinde devam ediliyor. Sevda hanım genç kızları düşünerek spor şık bir yelek modeli hazırlamış. Umarım beğenirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir