Sonsuz Sevgi Örgü Modeli TarifiMerhaba sevgili hanımlar. Sonsuz sevgi örgü modeli anlatımını yapacağım sizlere. Himalaya everyday ip kullandım. 4 numara şişle ördüm. Modeli iki ve katları olan sayılarla yapacağız. 

İlk olarak modelin arka tarafında bütün ilmekleri ters örün. Ön tarafa geçince kenar ilmeğini alıp bir ilmek ters örün. İpi ön tarafa alıp bir ilmek örmeden atlatın. Bir ilmek ters örüp bir ilmek örmeden atlatın. Sponsorlu Bağlantılar


Sırayı tamamlayınca arka tarafa geçin. Kenar ilmeğini alıp örmeden atlanan ilmeği düz örün. Sonraki ilmeği ters örün. Bir ilmek düz bir ilmek ters örerek sırayı tamamlayın. Modelin ön tarafında bütün ilmekleri düze çevirip örün. 

Modelin arka tarafında bütün ilmekleri ters olarak örün. Modelin ön tarafına geçince kenar ilmeğini alıp bir ilmek ters örün. İpi ön tarafa alarak bir ilmek örmeden atlatın. Bu modelde kaydırma yapılmayacak. 

Modelin arka tarafında ilmekler bir ters bir düz şeklinde devam edecek. Bu sırada örmeden atlanan ilmekleri düze çevirin. Diğer ilmeği ise terse çevirerek örün. Model 2 sıradan oluşmaktadır. İki modelin arasında bir sıra düz bir sıra ters olarak örüp modeli tekrarlayın.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir