Sneaker Örgü Bebek Patiğisneaker-patık-yapımı-6 (Kopyala)Sevgili hanımlar tam bir ayakkabı görünümündeki sneaker bebek patiği yapabileceğiniz anlatımlı bir video paylaştım. Patiğin yapımında alize koton ip kullanılmıştır. Bu patikler biraz sert ve net durması için koton iple örülmektedir.

Nasıl yapılacağını Örgü seli kanalı detaylı olarak anlatmıştır. Taban kısmı açık renk ile yapılmış üst kısmına yeşil renk uygulanmış hem kız hemde erkek bebeklere uygun bir görünümdedir.  Yapımı kolay görünüşü zarif olan iki renkli sıralı oya yapımına göz atmayı unutmayın. Bugün sizler için kız bebeklere yapabileceğiniz fırfırlı hırka etek patikten oluşan takımın anlatımlı videolarını paylaştım. sneaker-patık-yapımı sneaker-patık-yapımı-2 sneaker-patık-yapımı-3Sponsorlu BağlantılarSponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

2 Responses

  1. Jeanne M. Lee dedi ki:

    Do you have written instructions in English because I am having a hard time following you on youtube because I don’t speak your language, sorry! I also need your sole instructions because I only speak English and I have no idea what you are saying on youtube.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.