Sepet Şeklinde Lif Yapımı Videosusepet şeklinde lif modeli.png9Çeyiz için şık bir sepet şeklinde lif yapmak isterseniz ören hanımın anlattığı videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. Lifin sepet kısmını ördükten sonra çiçeklerini istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Baykuşlu ve yakalı lif yapımı beğeneceğinizi düşündüğüm modellerden bazılarıdır. Videolarına bakmayı unutmayın. Ponponlu bere yapımı ve örgü şapka modellerine bakabilirsiniz.Kelebekler tığ üçgen şal modeli ile birlikte anlatımlı videosu bulunmaktadır. Birbirinden şirin ve ilgi çekici kız bebek örgüleri sizleri bekliyor. Gömlek patik modeli günlük kullanıma uygundur. Görünümü aynı gömlek yakasına benzeyen ve ilgi gören patiklerden birisidir.Sponsorlu Bağlantılar


sepet şeklinde lif modelleri (6)sepet şeklinde lif modelleri (5)sepet şeklinde lif modelleri (4)sepet şeklinde lif modelleri (3)sepet şeklinde lif modelleri (2)sepet şeklinde lif modeli.png2sepet şeklinde lif modeli.png3sepet şeklinde lif modeli.png4sepet şeklinde lif modelisepet şeklinde lif modelleri (1)


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir