Sarmaşık Dalları Kolay Şiş Örgü ModeliTek sırada kurulan çok kolay bir şekilde herkesin yapabileceği bir örgü modeli ile birlikteyiz. Çok amaçlı olarak her türlü örgüye uygun olacaktır.

Model 3 ilmekle yapılıyor. 2 tane kenar ilmeği ilave etmeyi unutmayın. İlk olarak örgüyü arka sırada ters olarak örün. Örünün ön sırasında önce kenar ilmeğini örmeden alın. Sonraki ilmeğin ara boşluğuna girip yeni bir ilmek çıkartın. Sonra ipi bir kez şişe dolayın. Sonra 3 ilmeği birlikte düz örerek toplayın.Sponsorlu Bağlantılar


Sıra boyunca aynı işlemi yapıyoruz. İlk ilmeğin ara boşluğuna girip yeni bir ilmek çıkartıyoruz. İpi şişe dolayıp 3 ilmeği düz örerek toplayın. Böylece 3 ilmekten yeni 3 ilmek elde ediyoruz. Model bitene kadar arka sırada sadece ters olarak örülürken sadece ön sırada model kuruluyor.

Bayan örgüleri ve bebek örgüleri için çok şık bir örgü modeli olacaktır. İnce angora ip kullanılarak çeyizlik tüm örgülerde bu modeli kullanabilirsiniz. Sade ve şık model arayanlar bu modeli tercih edebilirler. Özellikle örgüye yeni başlayanlar için yapımı çok kolay bir model.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir