Salon İçin Dantel Modelleri ve YapımıGördüğünüz zaman hemen yapmak isteyeceğiniz bir dantel modeli ile karşınızdayım. Ben görünce çok beğendim umarım sizlerde aynı fikirde olursunuz. Modeli vitrin için yada şömen fiskos gibi yerlerde takım şeklinde kullanabilirsiniz. 

Birbirinden değişik vede zarif dantel takımlar içinde eviniz her yerinde kullanabileceğiniz değişik ve farklı el işi örnekleri.İster salon için isterseniz de vitrin takımı olarak örebileceğiniz bu modeller birbirinden şık vede zarif. 

En çok aranan iddialı yeni oda takımı dantellerinden de seçtiklerimizi gerçekten çok beğeneceksiniz.

Oda takımı el işi örneklerinin  en değişik ve son senelerde çok beğenilerek hemen her yerde kullanılan kelebekli oda takımı modelini özellikle çeyiz hazırlığında olanlar ve yeni el işi tığ işi  arayanlar için güzel ve değişik bir seçenek.

Çeyizlerin vazgeçilmezi danteller artık rengarenk yapılmakta. Sehpa örtüsü,masa örtüsü, ve vitrin takımına kadar beğendiğim modelleri sizler le paylaşıyorum.Sponsorlu Bağlantılar


Tığ işi takım dantel modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki sizlerin de gördükten sonra hayranlık duyacağınız bu Tığ İşi Oda Takımı Dantel Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Tam anlamıyla Dantele gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o desenlerini etrafınızda görenlerinde çok beğeneceğine emin olduğum bu Oda Takımı Dantel Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz.

Elişi emek ister Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde anlattıkları bu Tığ İşi Oda Takımı Dantel Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten teşekkürlerimizi iletiyoruz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.