Şal Yakalı Fenomen Erkek Çocuk YeleğiErkek çocuklar için yapılan yelek modelleri çok ilgi görüyor. Bugün haroşa ile yapılmış çok kolay ve büyümüşte küçülmüş erkek yeleklerine benzer çok şık bir model paylaştım. Bu modeli sadece bebekler için değil yetişkin erkekler içinde kullanabilirsiniz.

Erkek çocuklar için yapılan bu yelek modeli şal yakalı olarak yapılmış. Bu yaka yeleğe çok yakışmış. Yeleğin ön parçalarına düz örgü konularak cep görüntüsü verilmiş.

Yeleğin ön parçalarına başlarken cepken şeklinde sivri olarak örülmüş. Haroşa ile yapılan yeleğin lastik kısımlarını ayırmak için düz ilmek konulmuş.

Son yıllarda lastiği ayırmak için düz ilmek sıklıkla kullanılıyor. Böylece yelek daha modern görünüyor. Himalay süper lüx ip ve 4 numara şişle örülmüştür.Sponsorlu Bağlantılar


Ön parçalar için 35 ilmek atarak başlayın. 22 ilmek kalıncaya kadar düz örün. Her defasında bir ilmeği örgüye dahil ederek örmeye devam edin. Bu şekilde önce yeleğin sivri kısmını oluşturun.

Yeleğin arka parçası için 58 ilmek atarak başlıyoruz. Arka kısmını haroşa olarak örün. Hem ön parçaları hemde arka parçayı aynı sayılarda keserek koltuk oluşturuyoruz.

Şal yaka için ilmek artırmanız gerekiyor. Fulya hanımın iki ayrı video ile anlattığı bu şık ve ilgi gören yeleği kolayca örebilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir