Renkli Lale Bahçesi Bebek Battaniyesi-Lif Modeli Yapımırenkli lale bahçesi lif ve bebek battaniyesi modeli (1).jpg5Dolgulu ve rengarenk olan bugünkü lale bahçesi modeli ile bebek battaniyeleri ve lif yapabilirsiniz. Ana rengini yeşil olarak kullanmanızı öneririm. Dolgulu çiçek kısımlarını istediğiniz renkte yapabilirsiniz. Çiçeklerde 3 renk kullandım. Birbirine zıt olan renkleri bir araya getirerek renk patlaması sağladım. Araya modeli sakinleştirmek için beyaz renk verdim. Yeterli uzunlukta zinciri çekin daha sonra 11 tane daha zincir çekip başlangıç noktasına batın. 4 zincir çekip aynı yere batın. 9 zincir çekip 6 zincir atlayarak tutturun. 4 zincirle aynı yere tekrar batın.

Renkli ipe geçin ve ilk deliğe tutturun sonra 4 zincir çekilen yere batıp üçlü dolgu yapın. 4 zincir çekip dolgunun başına batarak pipirik yapın. Aynı yere tekrar üçlü dolgu yapın ve yanındaki deliğe tutturun.Sponsorlu Bağlantılar


Kız bebekler için düz örülüp sonrasında çiçeklerle süslenen dantel yakalı bebek hırkası yapımı hem modern hemde oldukça kolay yapılan bir hırka oldu. renkli lale bahçesi lif ve bebek battaniyesi modeli (1).jpg5renkli lale bahçesi lif ve bebek battaniyesi modeli (1)


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.