Renkleri İle Mükemmel Görünen Tığ Oya ModelleriRenklerinin uyumu ve zarifliği ile beğeninizi kazanacak 2 adet tığ oya modelinin yapımını sizler için paylaşıyorum. Çok canlı renkleri sevmeyenler için çok ideal iki ayrı renkte yapılmış yazma kenarı modelini aynı anda paylaştım.

Her iki oya modeli de tek renk yazmanın kendi rengi ile yapılmış. İçinde sadece krem rengi ip ile renk katılmış. Renkleri kadar her iki oya modeli de yapım ve görünüm ile de çok farklı.

İlk tığ oya modeli gri ve beyazın muhteşem birleşiminden meydana gelmiş. Çiçek desenleri ve çok hoş olmuş. Bu model için sadece tığ battı yapılıyor. Yuvarlak şekilde hazırlanmış çiçek deseni için çok zarif bir model kullanılmış.Sponsorlu Bağlantılar


İkinci tığ oya modeli ise 3 ayrı sıradan oluşmaktadır. Baş tacı oyalar kanalının yaptığı bu hoş iki adet tığ oya modelini sizlerde yapmak isterseniz alt tarafta paylaştığım videoları izleyerek fikir edinebilirsiniz.

İkinci tığ oya modeli sıralı olarak yapılıyor. Bu yüzden yapımı size kolaylık sağlayacaktır. Son sırasına çiçeklerini tek tek yaparak iplerini yakmalısınız.

 


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.