Örümcekli Laleler Yelek ve Şal Modeli Tarifiörümcekli laleler yelek ve şal modeli (4)Hepinize merhaba diyerek örümcekli laleler yelek ve şal modeli anlatımına geçiyorum. Modeli yazlık örgülere uygun olduğu için ince angora ip kullandım ve 3 numara tığ ile çalıştım.

İlk başlangıç olarak 3 zincir çekerek bir sıra delik oluşturdum. Her model için 7 deliğe ihtiyacınız olacak. Modelin ilk sırasına geçerken çiftli örümcek yapıyoruz ve ikinci deliğin tepesine batarak sabitliyoruz. Sonra tekli örümcek yaparak üçüncü deliğe 8 tane üçlü trabzan yapıyoruz. Tekrar tekli trabzan yaparak ikinci deliğin tepesine batıyoruz. Çiftli örümcek yaparak tekrar ikinci deliğin tepesine batıyoruz. Tekli örümcek yapıp üçüncü deliğe 8 trabzan şeklinde yapıp sırayı tamamlıyoruz.Sponsorlu Bağlantılar


İkinci sırada ise çiftli örümcek yapıyoruz ve trabzanların tepesine batarak 4 adet trabzanı iki defa da örüyoruz. Kalan ilmekleri bir kerede toplayıp çiftli örümcek yapıyoruz. Sonra kalan 4 trabzanı da iki defa da örüp kalan ilmekleri bir kerede toplayarak örmeye devam ediyoruz. Sonraki sırada bir sıra çiftli örümcek yapıyoruz. Sonra modeli tekrarlıyoruz ama bu defa iki modelin arasındaki kalan çiftli örümceğin tepesine yeni modeli kurarak kaydırmış oluyoruz.  Eski kot pantolondan yelek yaparak eski kotlarınızı değerlendirebilirsiniz.örümcekli laleler yelek ve şal modeli (1)örümcekli laleler yelek ve şal modeli (7)örümcekli laleler yelek ve şal modeli (9)örümcekli laleler yelek ve şal modeli (4)


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.