Nergis Çiçeği Bayan Yelek ModeliAnne yelek modeli arayanlar bu modeli sakın kaçırmasınlar. Annenizi sevindirmek isterseniz bu yelek modelini hemen örerek hediye edebilirsiniz.

Bu yelek modelini yapmak istiyorsanız orta kalınlıkta ip ve 3 numara şişe ihtiyacınız olacak. Yelek modelinin önleri için 77 ilmek, arka parçası için 130 ilmek kullanılıyor. Ön parçalarda 11 model ve ön lastik, arka parça için ise 21 model kullanılmıştır.

Yelek modelinin ön lastikleri bir ters bir düz lastik yapılmış. Lastiğin kenar kısmında kullanılan haroşalar lastik modelini çok daha şık bir hale getirmiş. Yelek modelinin yaka kesiminde lastiğin yanında bir tane model devam ettirilip bu bir tane modelden sonra yaka kesimi yapılmış.

Yaka kesiminde 5 model eksiltilmiş. Ön kol kesiminde ise 3 model eksiltilmiş. Arka kol kesiminde ise sadece bir tane model yok edilmiş. Ön ve arka kol kesimi aynı şekilde yapılıyor. İki kesim arasındaki tek fark arka kol kesiminde daha az ilmek eksiltiliyor.Sponsorlu Bağlantılar


Sevda hanım hem yelek modelinin tamını örmüş hemde yaka ve kol kesimleri gibi detayları videolu olarak anlatmış. Klasik anne yelek modeli yapmak isteyenler bu modeli sakın kaçırmasınlar. Anne yelek modeli için zambak yeşili şiş yelek modeli anlatımına bakmanızı tavsiye ederim.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.