Narenciye Modeli İle Yapılmış Kadın Yelek ModeliSevgili hanımlar benim daha önce anlatmış olduğum bir model ile yapılmış kadın yeleğinin detaylı anlatımını yapacağım. Bu model genel olarak benim koyduğum isim olan limon çiçeği adı ile bilinmektedir.

Oldukça ilgi çeken ve tercih edilen bir model. Yeleğin yapımında kullanılan renk bu örgüye çok yakışmış. Bu model ile çeyizlik yelek yapmak isteyenler angora ipleri de kullanabilirler.

Videolu anlatımları ile paylaşmış olduğum yelek boyutları yaklaşık 44-48 bedenlere göre uygun olacaktır. Yapması zevkli bir model olduğu için keyifle yapacağınızı düşünüyorum.Sponsorlu Bağlantılar


Büyük beden hanımlara göre yapılan bu yeleği genç kızlar için tercih edebilirsiniz. Her yaştan hanımın severek giyeceği bir yelek modeli. Bu tür ilgi çekici yelek yapımında lastikler bağlamalı lastik olarak tercih ediliyor.

Bağlamalı lastik yapımını bilmeyenler için lastik yapımını da paylaşıyorum. Örgü tarifleri kanalının anlatımını yaptığı yeleğin yaka ve koltuk kesimlerini de alt bölümde bulabilirsiniz.

 


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir