Motifli Yazlık Genç Kız Yeleği Tarifiİnce iplerle yapılınca motifli yazlık genç kız yeleği olarak kullanabileceğiniz bir yapım paylaşıyoruz. Bu modeli kalın iplerle yapınca kışlık olarak kullanabilirsiniz. Motifler biraz büyük bir yapıya sahip olduğu için genişliğinde 5 motif yüksekliğinde ise 4 motif yeterli olacaktır. 

Tabi bu ölçüler küçük bedenler içindir. Büyük bedenler motif sayısını artırmalıdır. Elinizin sıkılığı ve gevşekliği ip kalınlığı gibi etkenler ölçüleri değiştirecektir. Bu yelek tığ ile yapılmaktadır. Kıyafetlerinizin üzerine aksesuar olarak kullanabileceğiniz şık bir model paylaştık. Kolayca yapabilmeniz için atolyehobi kanalı motif yapımını ve birleştirilmesini detaylı olarak göstermiş. Sponsorlu Bağlantılar


Bu modeli yaşı genç hanımlar ve genç kızlar severek kullanabilirler. Tığ yerine şiş örgüsü arayanlar çok yoğun ilgi gören çanakkale burgusu yelek modelinin anlatımına bakabilirler. Bu model gelin yeleklerinde sıkça kullanılmaktadır. Ayrıca modelin yaka ve koltuk kesimi de aynı yazı içinde bulunmaktadır.  


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir