Leylaklar Açarken Şiş Yelek ModeliAjurlu bir yelek modeli ile karşınızdayım. Her yaşa uygun bir yelek modeli. Yelek modellerinde orta kalınlıkta ip sıklıkla tercih edilmektedir. Yelek modeli örerken 3 numara şiş kullanmanızı öneririm.

Çeyizlik yelek modellerinde genel olarak angora ip tercih edilmektedir. İp kalınlığı ne olursa olsun benim tavsiyem 3 numaralı şiş kullanmanız olacaktır. İnce şiş ile çok zarif bir yelek modeli elde edebilirsiniz. Yelek modelinin ön parçaları için 7 model 75 ilmek, arka parçası için 13 model 121 ilmek olarak başlanıyor.Sponsorlu Bağlantılar


Yelek modellerinde yaka kesiminde lastik yanında bir tane model devam ettirilir. Bu bir tane modelden sonra yaka kesimine başlanır. Bu şekilde hoş bir yaka görünümü elde edebilirsiniz. Ön kol kesiminde bir tane model eksiltilirken arka kol kesiminde ise bir tane model eksiltilmiş. Yaka kesiminde ise 3 tane model eksiltilmiş.

Sevda hanım ajurlu yelek modelinin yapımını yaka ve koltuk kesimleri ile detaylı olarak iki ayrı video ile anlatmaktadır. Yelek modellerinin devamını yelek modelleri kategorisinde bulabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.