Lale Bahçesi Yetişkin Yelek ModeliLale bahçesi yetişkin yelek modeli anlatımı sizlerle birlikte. Bu modeli anlatmak uzun zamandır aklımda olmasına rağmen bir türlü sıra gelmedi. Çok şık bir yelek modeli olduğu için sizlerle bu güzel modeli paylaşmak istedim. Mevsimlik bir yelek modeli arıyorsanız bu modeli aklınızda tutmanızı öneririm.

En çok merak edilenlerin başında anlattığım bir modelin bitmiş yelek modeli olarak görüntüsünün nasıl olduğu yönünde oluyor. Hanımlar bitmiş yelek modelini görerek daha rahat karar vermek istiyor. Bu yüzden bende bitmiş yelek modeli olarak görüntülerini de paylaşmaya özen gösteriyorum. Yelek modeli çok fazla ip gitmeyen bir model. Yalnız soğuk kış günleri için çok uygun bir yelek modeli olmayacaktır.Sponsorlu Bağlantılar


38-40 beden yelek modeli için arka parçası 164 ilmek 14 model, önleri için 96 ilmek  olarak başlayabilirsiniz. Model 12 ilmek ve katları ile yapılıyor. Yelek modelinin bedenini büyütmek veya küçültmek için düz kısımları 5 ilmek ajurlu kısımları ile toplamda 7 ilmekle yapılıyor. Bu yelek modelinin lastik kısımları için fantezi veya düz lastik kullanmanızı öneririm. Model biraz hareketli olduğu için düz lastik modelin kendini göstermesini sağlayacaktır.

Yelek modelini yapımı için 5 ilmek düz olarak örülecek. Aradaki ajurlu bölüm ise bir ilmek artırılıp aradaki ilmekler beraber toplandıktan sonra bir ilmek artırılarak yapılıyor. Modelin tam orta kısmında düz olan kısım bağlanıyor. Ceyda hanım yelek modelini ördüğü yerde aynı anda model anlatımını da yapıyor.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.