Kız Çocuklara 3 Etek 3 Yelek ModeliBugün kız çocukları için hazırlanmış 3 tane etek modeli ve 3 adet yelek modeli paylaşıyorum. Hem etek modelleri hem yelek modelleri tığ ile yapılmıştır. Sizler için en beğenilen modelleri derledim.

Modellerin hepsi anlatımlı olduğu için sadece bakmayıp aynı anda örebileceksiniz. İlk anlatımlı modelimiz askılı slopet etek modeli olacak.

Etek modelinin askılı olması kullanım açısından kolaylık sağlıyor. Çocuğun belinden düşmeyecektir. Bel kısmı vücuda oturan ama alt kısmı bol kloş etek şeklinde yapılmış. Askılara yapacağınız çift düğme ile eteğin boyunu uzatıp kısaltabilirsiniz.

Etek modelinin askıları sırtı kavrayan bir şekilde hazırlanmış. İkinci etek modeli gökkuşağının renkleri kullanılarak hazırlanmış. Kolay yapımı ile sizleri hiç zorlamayacak bir etek modeli.

Zikzak görünümlü bir etek modeli yapmak için sadece tırabzan ve delik kullanılmıştır. Burada yapmanız gereken ortadaki deliğin içine birer tane fazla tırabzan yaparken diğer deliğin olduğu yere bir tırabzan eksik yapmalısınız.

Üçüncü etek modeli sadece tırabzan ile yapılarak herkesin yapabileceği bir model. Bu modelin sadece üst beden bölümünü küçültüp tamamlamalısınız.

İster küçük ister büyük olarak yapabileceğiniz bir etek modeli. Aynı zamanda askılı olması nedeni ile tercih edilen bir model.

Böylece ilk 3 etek modelini tamamlayıp yelek modellerine geçebiliriz. İlk yelek modeli robalı olarak örülen ve aşağıya doğru genişleyen bir model.Sponsorlu Bağlantılar


Bu yelek modeli yapım açısından avantajlı bir model. Sadece başlarken modeli bir kez kurmanız yeterli oluyor. Bir kez sayılarını ve modeli ayarlayıp sonrasında aynı model ile sadece tırabzan sayısını artırarak devam etmeniz gerekiyor.

İkinci yelek modeli 3 parçalı veya tek parçalı olarak yapabileceğiniz bir model. Bu yelek modelinin alt bölümünde çok beğenilen bir örnek kullanılırken üst beden bölümünde daha sade bir model tercih edilmiş.

Bu yelek modelinin yapımında koyu tonlarda bir renk kullanılırken bu renk beyaz bir yaka ile tamamlanmış. Eğer açık bir renk ile yelek yapmak istiyorsanız yaka kısmını yapmamalısınız.

Üçüncü ve son yelek modeli robalı olarak yapılan ve yumuşacık görüntüsü ile yapmak isteyeceğiniz bir model.

Roba kısmı sadece tırabzan ile yapılırken alt beden bölümü fıstıklı bir örnek ile yapılmıştır. Ece hanımın hazırladığı bu 6 modelin anlatımını alt kısımda bulabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir