Kır Düğünleri için Doğal Gelin Saçı Modellerigelin saçı modelleri (21)-tile (Kopyala)Yeni evlenecek olan genç kızlarımızın, gelinlerimizin üzerinde hassas olduğu konulardan birisidir gelin saçı. Önceki dönemlerde çok ağır saç ve makyaj modayken şimdilerde ise daha doğal ve salaş saç modelleri ön planda. Bizde sizler için fikir olması amaçlı doğal görünümlü saç modellerini derledik.Sponsorlu Bağlantılar


Her türlü gelinlik modeline uygun olabilecek bu saçlara uygun olabilmesi için toprak tonlarında makyaj yaptırabilirsiniz.  gelin saçı modelleri (27)Sadece maşalı topuz yaptırmak yerine örgülü topuz yaptırıp üzerine çiçek taç yada benzeri saç aksesuarlarıyla süsleyebilirsiniz. Eminim ki çok hoş duracaktır.gelin saçı modelleri (26)gelin saçı modelleri (28)gelin saçı modelleri (6)gelin saçı modelleri (4)Eğer herkes gibi topuz yaptırmak istemiyorsanız ve toplu saç yüzüme yakışmıyor diyorsanız kırık fön yada su dalgası yaptırıp yine saç aksesuarlarıyla süsleyebilir, bir kısmını örerek altını açık bırakabilirsiniz. gelin saçı modelleri (23)gelin saçı modelleri (21)gelin saçı modelleri (18)gelin saçı modelleri (15)gelin saçı modelleri (12)gelin saçı modelleri (10)gelin saçı modelleri (11)
gelin saçı modelleri (5)gelin saçı modelleri (3)Mısır örgüsünü sevenler ve düz örgü istemeyenler için salaş bir şekilde örülüp yine saç aksesuarıyla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.gelin saçı modelleri (24)Eğer yüzünüz çok sivilceli ve doğal bir şekilde azaltmak istiyorsanız sivilceleri yok eden aspirin maskesini deneyebilirsiniz ve düğününüzde bembeyaz dişlere sahip olup dikkat çekmek istiyorsanız karbonat ile diş beyazlatma yöntemini incelemenizi tavsiye ederiz.

Hepimizin saçı çok değerlidir ve zarar görmesini istemeyiz fakat bu tarz özel günlerde en çok yıpranan yine saçlarımız olur. O yüzden dikkat çeken bir saç modeli mi yaptırsam? yoksa saçlarım zarar görmesin normal bir model mi yaptırsam? diye ikilemde kaldığımız çok olur. Bu yüzden benim de kullandığım ve sonucundan oldukça memnun kaldığım saç dökülmesine doğal çözüm olan zeytinyağı maskesini denemenizi şiddetle tavsiye ederim.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.