Kır Çiçeği İkili Lif ModeliKır çiçeklerinin süslediği ikili lif modelini sizlerin beğenisine sunuyorum. Beyaz rengin asaleti ile kırmızının en hoş tonlarının bir araya gelerek oluşturduğu bu takım lif modelinin parçalarını istediğiniz kadar artırabilirsiniz.

Özellikle lif örerek satış yapanların bu modeli örmesini tavsiye ederim. Ben sizlere en beğenilen modeller arasından seçimler yapıyorum. Umarım sizlerde beğenirsiniz.

Önce damla şekli verilerek parçaları oluşturmalısınız. 6 parçadan oluşan bir lif modeli. 6 parça ile yaparsanız yuvarlak şekil elde edersiniz.

4 adet kare motif ile yaparsanız kare lif modeli elde edersiniz. Uzun lif yapmak için dikdörtgen öreceğiniz örgüye serpme çiçekler koyabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar


Bu lif modelini zarif gösteren kenar danteli olmuş. Parçaların kenarları için kullanılan dantel lif modeline ayrı bir güzellik katmış.

Benim favorim yuvarlak lif modeli oldu. Daha göz dolduran bu yuvarlak lif modelini uzun lif ile takım yapabilirsiniz.

Sibel hanımın hazırladığı lif modelini yapmak isteyenler videoyu izleyerek püf noktalarını öğrenebilirler. Çiçek kısmının nasıl yapıldığını öğrendikten sonra istediğiniz şekildeki lif modeline bu çiçekleri uygulayabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.