Kardan Adamlı Çocuk Hırkası Yapımıkardan admlı çocuk örgüleri (9Sevgili hanımlar bebek örgülerinde sıkça rastladığınız kardan adam yapımını paylaştım. Ben sadece kardan adam kısmının yapımını yayınlıyorum.Sponsorlu Bağlantılar


Siz bu modeli istediğiniz gibi değiştirerek süsleyebilirsiniz. Model aslında kalın şekilde yapılan burgunun üstünün şapka yapılıp kaş göz işlenmesiyle oluşmaktadır. Burgunun ara boşluğuna fiyonk yaparak tamamlayabilirsiniz. Marifet bayan sizler için çok şirin bir şekilde modeli süslemiş. Değişik şekillerde süslenmiş çocuk örgü modellerin ide paylaştım. Yapımı öğrendikten sonra süslemesini dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Kar tanesi battaniye modeli yetişkinler için aynı zamanda bebekler için kullanabileceğiniz bir modeldir.
kardan admlı çocuk örgüleri (3)kardan admlı çocuk örgüleri (1)kardan admlı çocuk örgüleri (2)kardan admlı çocuk örgüleri (4)kardan admlı çocuk örgüleri (2)kardan admlı çocuk örgüleri (1)kardan admlı çocuk örgüleri (6)kardan admlı çocuk örgüleri (5)


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.