Kar Çiçeği Yetişkin Yelek ModeliAnne yeleği olarak kullanabileceğiniz yapımı kolay bir o kadarda güzel bir yetişkin yelek modeli paylaştım. Bu modeli kullanarak ince angora iplerle çeyizlik genç kız yelek modeli yapabilirsiniz.

Orta kalınlıkta ip ve 3 numara şiş kullanılmıştır. Orta kalınlıkta yelek ipi kullanmayı düşünüyorsanız 4 veya 5 tane ip almalısınız. Angora ip ile yelek modeli yapmayı düşünüyorsanız 3 ip yeteli olacaktır. Yelek modelinin ön parçaları için 78 ilmek, arka parçası ise 130 ilmekle başlanmıştır. 38-40 beden için bu sayılar yeterli olacaktır.Sponsorlu Bağlantılar


Yelek modelinin ön parçaları için 13 model ve lastik kullanılıyor. Arka parçası için ise 25 model ile yapılıyor. Yelek modelini büyütmek için her bedene önlere bir model arka parçaya ise 2 model ilave etmeniz gerekiyor. Yelek modelinin lastik kısımları için bir ters bir düz model kullanılıyor.

Çeyiz için yelek modeli yapmayı düşünüyorsanız lastik yerlerini bağlamalı lastik yapabilirsiniz. Sevda hanım satış yaptığı yelek modellerinin aynı zamanda anlatımını da yapmaktadır. Yelek modellerini beğenip satın almak isteyenler Sevda hanımla iletişime geçebilirler.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir