Kapşonlu Baklava Dilimli Erkek Çocuk Yelek ModeliKapşonlu şık bir erkek çocuk yelek modeli paylaştım. Yelek modelinin ön parçaları modelli olarak yapılıyor. Arka parçası ise düz örgü ile tamamlanmış.

Bu yelek modeli yetişkin erkekler içinde kullanılabilir. Yelek modelinin ön parçalarının modelli olması sizi korkutmasın. İki burgu modelinin arasında baklava deseni kullanılmış. Diğer kısımlar ise pirinç örgü kullanılıyor. Yelek modelinin yapımında 100 gramı 250 metre olan ip kullanılıyor.

3,5 numara şiş ile hazırlanıyor. 3 parça halinde örülen bir yelek modeli. Yelek modelinin ön parçaları için 50 ilmek kullanılıyor. Lastik kısmı 2 ters 2 düz şeklinde yapılıyor. Ön lastik kısmı 2 sıra düz örgü 2 sıra ters örgü şeklinde lastik modeli uydurulmuş.Sponsorlu Bağlantılar


Yelek modelinin arka parçası için 95 ilmek kullanılıyor. Arka parça için 2 ters 2 düz ilmek şeklinde lastik hazırlayın. Sonra üzerinin düz örgü ile devam edin. Koltuk kesimine kadar düz örgü ile devam edin. Koltuk kesimine gelince aynı ön lastik bölümünde olduğu gibi lastik kullanın.

Yelek modelinin ön ve arka parçalarını bitirdikten sonra en son kapşonu başlıyoruz. Kapşon kısmı için 106 ilmek hazırlayın.  Kapşonu çiftli pirinç olarak örün. Son olarak parçaları dikerek birleştirin. Bebek örgü kanalı bu güzel erkek çocuk yelek modelini iki ayrı renkte hazırlamış. Yapmak için videoyu izleyebilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.