Kalpli Popcorn Bebek Battaniyesi Yapımı VideosuKalpli popcorn bebek battaniyesi motif olarak örülüp sonradan birleştirilmiştir. Bu modeli tek renk yapabileceğiniz gibi rengarenk de yapabilirsiniz. Sizin için farklı renklerde yapılmış resimlerini paylaşıyorum. Bana sorarsanız karışık renkler her iki cinsiyete de uygun olacaktır. El emeği öğrenelim motifin nasıl yapılacağını anlatmış.

Benim daha yeni örüp yayınladığım kadife iple bulmaca battaniye hem ince iple hemde kadife iple çok güzel olan bir model mutlaka denemelisiniz. Mozaik görünümlü battaniye motiflerine farklı model sevenler bakabilirler.

Tunus işi battaniyeler çok sık tercih ediliyor. Düzgün ve muntazam örüldüğü takdirde oldukça güzel oluyor. Tunus işi hem kolay örülüyor hem şık oluyor.Sponsorlu Bağlantılar


İster tek renk kullanın ister rengarenk olarak yapın. Evdeki iplerinizin rengine göre veya çocuğun cinsiyetine göre renk seçimi yapabilirsiniz.

Pembe ve mavi rengi aynı anda kullanarak hem erkek bebeklere hem kız bebeklere uygun hale getirebilirsiniz. İster tunus işi ile yapın ister sıkı iğne ile yapın. Size nasıl kolay geliyorsa o tekniği tercih edebilirsiniz.

Bugünkü paylaştığım battaniye modeli sıkı iğne ile yapılmıştır. Tunus işi ile yapılmış modeller için sayfamızda bebek battaniye modelleri kategorisine bakabilirsiniz. kalpli popcorn bebek battaniyesi modeli (2)


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.