Kadın ve Erkek Örgülerine Uygun Farklı ModellerBugün dört modeli aynı anda paylaştım. Bu modelleri bayan yelek modellerinde kullanabilirsiniz. Birkaç değişiklik yaparak erkek örgülerine de bu modelleri kullanabilirsiniz.

İlk örgü modeli ile yapılmış birçok erkek ve kadın örgüleri bulunuyor. Erkekler için ceket veya kazak yapabileceğiniz gibi bayan yelek modeli olarak da kullanabilirsiniz. Büyük desenli bir örgü modeli olduğu için büyük parçalarda daha iyi görünüyor. Model haroşa örgü ile yapıldığı için lastik gerektirmiyor.

İkinci örgü modeli ara model kullanılarak yapılmış. Ara modeli olarak kullanılan su yolu modeli yerine burgu modeli kullanarak erkek örgülerine uygun hale getirebilirsiniz. Su yolu modeli kullanılarak bayan yelek modeli haline getirilmiş.

Üçüncü sırayı alan örgü modeli yan giden bir desene sahip. Hiçbir değişiklik yapmadan bu hali ile bayan yelek yapımında ve erkek süveter yapımında kullanabilirsiniz. Ayrıca erkek bebek örgülerine de çok yakışacaktır. Modelin yarısı düz örgü ile yapılırken diğer yarısı haroşa ile yapılıyor.Sponsorlu Bağlantılar


Son örgü modeli robalı bebek yelek modellerinde sıklıkla kullanılıyor. Ajurlu bir model olması nedeni ile bayan örgülerine de yakışacaktır.  Paylaştığım modellerin videolu anlatımlarını yazının alt kısmında bulabilirsiniz. Değişik ve farklı modeller paylaşmaya devam edeceğim. Nazarca örgü modelleri kanalının anlatımı ile bu çok amaçlı modelleri kolayca yapabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.