Japon Şemsiyesi(Mantar)Örgü Yelek Modeli Yapımıjapon şemsiyesi örgü modeli6Sevgili hanımlar değişik renklerle örülmüş halini görebileceğiniz Japon şemsiyesi yelek ve şal modelinin yapımını anlatacağım. Modeli angora iple çalıştım ama normal iple çalışılmış farklı resimlerde paylaştım. Bu model mantar modeli diyede bilinmektedir.

İlk sırada aynı zincire batıp 3 tane üçlü tırabzan yapın ve iki zincir çekerek aynı yere 3 tane daha tırabzan yapın. 3 zincir atlayıp dördüncü zincire aynı işlemi tekrarlayarak devam edin. Sonraki sırada 3 zincir çekip tırabzanların tepesine batın ve ilmeği tutturun. Tekrar 3 zincir çekip tırabzanların arasına bir tane fıstık yapın.Sponsorlu Bağlantılar


Bu model istenirse üçgen olarak da yapılabilir. Son moda çubuklu lif yapımı bulunmaktadır. Çocuklarınızın hoşuna gidecek eğlenceli bir takım için minyon eldiven ve bere yapımına bakabilirsiniz. japon şemsiyesi(mantar)örgü modeli (8)japon şemsiyesi örgü modelijapon şemsiyesi örgü modeli.png2japon şemsiyesi örgü modeli3japon şemsiyesi(mantar)örgü modeli (6)japon şemsiyesi(mantar)örgü modeli (7)japon şemsiyesi(mantar)örgü modeli (3)


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.