İzlenme Rekorları Kıran Minik Düğümlü Örgü ModeliPaylaştığım anda izlenme rekorları kıran minik düğümlü örgü modeli yapımını sizlerde merak ediyor musunuz? Aynı lastik yapar gibi kolayca yapılan minik desenli olduğu için istediğiniz örgüye uyarlayabileceğiniz bir örnek hazırladım. Modeli istediğiniz sayılarda başlayabilirsiniz.

İlk olarak ilmekleri hazırladım ve hemen örmeye başladım. İlk olarak arka taraftan örmeye başlıyoruz. Önce kenar ilmeğini alıp bir ilmek ters örün.

Bir ilmek düz örüp tekrar bir ilmek ters örerek devam edin. Aynı bir ters bir düz lastik örer gibi devam edin. Ön tarafa geçince ilmekleri aynen olduğu gibi örün.

Örgünün arkasına tekrar geçince ilmekleri aynen örerek sırayı tamamlayın. Tekrar ön tarafa geçince kenar ilmeğini alın ters ilmekleri aynen örün.Sponsorlu Bağlantılar


Düz ilmeklere gelince 3 sıra altına batıp yeni bir ilmek çıkartın. Çıkartılan ilmeği arkasından girerek diğer şişe aktarın. Sonra bu ilmeği yanındaki ilmekle beraber düz örerek kesin.

Aradaki ters ilmeği örüp tekrar ilmeğin 3 sıra altına batın. Buradan yeni bir ilmek çıkartıp şişe takın. 2 ilmeği düz örerek kesin. Ters ilmekleri aynen örerek sırayı tamamlayın.

Örgünün arkasına geçince bir ilmek ters bir ilmek düz şeklinde örgünün ilk başlangıcında yaptığımız işlemleri tekrarlayın. Bu şekilde ilmekleri aynen örerek 3 sırayı tamamlayın.

Dördüncü sırada örgünün ön tarafına geçince modeli tekrarlayın. Bu modelde herhangi bir kaydırma yapılmıyor. Sürekli olarak ters ilmekleri aynen örüp düz ilmeklere modeli uygulayın.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir