İstek Üzerine Astarlı Çanta YapımıSon günlerin yeni trendi olan örgü çanta yapımını istek üzerine bende anlatmaya karar verdim. Benim çantam biraz kokoş bir model oldu. Çanta için hazırladığım motifleri sıkça yapılan genç kız battaniyesi veya bebek battaniyesinin yanında yatak örtüsü kırlent gibi çok farklı yerler dede kullanabilirsiniz. 

Çantanın yapımında üç ayrı renk kullandım. Videoda görünmesi açısından çok koyu renkler seçmedim ama aynı renk çiçekleri siyah zemin üzerine kullanırsanız çok daha ilgi çekici olacaktır. Kahve renginin tonlarını veya kıyafetinize uygun renkleri tercih edebilirsiniz. Sponsorlu Bağlantılar


Önce 5 motifi yan yana ekleyerek bir sıra oluşturuyoruz. Sonra üzerine 4 motif ekleyip son sırayı 5 motif olarak bitiriyoruz. Enine katlayıp çantanın tamamlanması için yanlarına ikişer motif ekleyip bitiriyoruz. 

Çantanın içine astar diktim ve ağzına fermuar geçirdim. Böylece içindeki eşyalarımın düşmesini engellemiş oldum. Dilerseniz çantayı istediğiniz ölçülerde büyütebilirsiniz. 


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir