İri Fındıklar Videosu İle El Örgüsü Karışık Yelek Modelleriel örgüsü tığ ve şiş örgü yelek modelleri (134Merhaba sevgili hanımlar yeni el örgüsü karışık yelek modelleri ile tekrar bu gece birlikteyiz. Hem şiş hemde tıp modelleri bir arada bulabilirsiniz. İri fındıklar adını verdiğim şiş işi örgü modelini biraz anlatmak istiyorum.

Modeli facebook da bir bayan sordu bende anlatmak istedim. Model 6 ilmek ve katlarından oluşmaktadır. Modeli arka sırada kuruyoruz. Bütün ilmekleri düz örerken 5 ilmeği yaklaşık bir santim kadar uzatıp sonraki bir ilmeği normal olarak örüyoruz. İkinci sırada ise kenar ilmeğini alıp sonraki 5 ilmeği birlikte düz örer gibi toplayıp şişten çıkarmadan bir dolayı bir ör şeklinde 5 ilmek olana kadar örüyoruz.Sponsorlu Bağlantılar


Aralarda bir ilmek düz örüp aynı şekilde modeli uygulamaya devam ediyoruz. Arkadan bütün ilmekleri ters örüp ön yüzden düz ördükten sonra tekrar modeli uyguluyoruz. Bu model ince iple çok şık oluyor orta kalınlıkta bebe ipi ile bu kadar kendini göstermiyor. Çocuklar için yumuşacık olan ana kuzusu iple örülmüş tavşan kulaklı hırka yapımına göz atmayı unutmayın. iri fındıklar bebek ve yelek modeli (5)

 


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir