İp Atlamalı Burgu Yelek Modeli Yapımıip atlamalı burgu modeli 9Sevgili hanımlar bugün hazırladığım ip atlamalı burgular yelek modelini daha önce anlatmıştım. Ama videoyu ilk acemilik zamanımda hazırladığım için anlayamayanlar olmuş. Bende modeli güncelleyerek tekrar anlattım.Sponsorlu Bağlantılar


Burguyu 8 ilmek olarak hazırladım. Aralarda birer ilmek ters koydum. Aralarda düz ilmek koyabilirsiniz veya su yolu gibi daha değişik ara modelleri koyabilirsiniz. Paylaştığım modellerden biri aralarda ters ilmek konulmuş diğeri düz ilmek konulmuş halini göstermektedir. Bir sıra 8 düz bir ters olarak örüyoruz. Arka yüzden ters ilmekler çift dolayarak örülecek. Ön yüzde çift dolanan ilmeklerin boyunu uzatıp ilk 4 ilmeği sonraki 4 ilmeğin üzerinden atlatıp her birini düz olarak örün. Sonra iki sıra  ilmekleri aynen örüp modeli tekrarlayın.Kuş gözü modeli bu modelin biraz farklı olarak hazırlanmış halidir.
ip atlamalı burgu modeli (2)ip atlamalı butgu yelek modeliip atlamalı burgu modeli (5) (Kopyala)ip atlamalı burgu modeli (3) (Kopyala)


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.