İki Renkle Yaptığım Yeni Örgü ModeliYeni gördüğüm iki renkle yapılan yeni modelimi sizlerin beğenisine sunuyorum. Bebek örgülerinde kalan ipleri değerlendirecek kolay modelleri sevdiğinizi biliyorum.

Modelin yapımında ana rengi koyu tonlarda yeşil renk kullanmayı tercih ederken üzeri için beyaz rengi seçtim. Modeli yaparken istediğiniz sayıları ayarlayabilirsiniz. İlk olarak yeşil ip ile ilmekleri şişe takıp ön tarafta bütün ilmekleri düz örerek başladım.

Arka tarafta bu defa bütün ilmekleri ters olarak ördüm. Yeşil renk ile iki sırayı tamamlayınca beyaz ipe geçtim. İlk ilmeği beyaz iple düz ördüm. İpi arkaya alarak bir ilmek örmeden atladım.Sponsorlu Bağlantılar


Bir ilmek düz örüp sonraki ilmeği örmeden atlatın. Beyaz iple ilk sırayı bu şekilde bitirin. Arka tarafa geçince örmediğimiz ilmekler de dahil olmak üzere hepsini düze çevirerek örün.

Beyaz iple iki sırayı tamamlayınca tekrar yeşil ipe geçiyoruz. Ön tarafta bütün ilmekleri düz olarak örün. Arka tarafta aynı ilmekleri ters örüp sırayı bitirin. Ön tarafta beyaz renge geçeceğiz.

Beyaz iple daha önce ilk ilmeği düz örmüştük. Bu defa ilk ilmeği örmeden atlayıp ikinci ilmeği düz örün. Böylece her beyaz renge geçişte modeli kaydırmış olacağız. Daha önce olduğu gibi bir ilmek düz örüp ikinci ilmeği örmeden atlatın.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir