İğne Oyasını Aratmayan Gösterişli Tığ Oya Tarifiİğne oyasını aratmayan dondurma çubuğu ile yapılan tığ oya modeli ile birlikteliğimize devam ediyoruz. Biraz ağır bir model olduğu için mutfak havlusu kenarı için de kullanılabilir.

Eğer çok ağır bir tığ oya modeli olmasını istemiyorsanız oyanın üst bölümündeki çiçekleri biraz küçültebilirsiniz.

Oldukça ağır bir tığ oya modeli olduğu için alt bölümünde çimen yapmanıza gerek yok. İster zürafa kısmını yaparken çiçeklerin alt zeminini hazırlayın ister üzerine bir sıra daha delik yaparken.Sponsorlu Bağlantılar


Çiçeklerin alt bölümünü hazırlarken dondurma çubuğu kullanın. 3 ayrı bölüm oluşturun. Sonrasında oluşturulan bu 3 bölümünün içine çiçekleri oluşturun.

Çiçekleri yaparken ilmekleri uzatıp örün. Bu şekilde 6 tane uzun ilmek oluşturun. Oluşturulan uzun ilmeklerin üzerine pipirik yapın.

Çiçekleri yaparken iki ayrı renk kullanın. Eğer daha küçük bir çiçek olmasını istiyorsanız uzun ilmeklerin sayısını ve boyunu azaltın.

Böylece daha hafif bir tığ oya elde etmiş olacaksınız. Oya hanım kanalının hazırlayıp sunduğu bu hoş tığ oya modelini yapmayı düşünenlere şimdiden kolay gelsin.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.