Hem Kız Hem Erkek Bebeklere Robalı Ajurlu Yelek ModeliSevgili örgü severler robalı bebek yelek modellerini sevdiğinizi biliyorum. Hoşuma giden robalı bebek yelek modellerini sizler için araştırıp paylaşmaya özen gösteriyorum.

Robalı bebek yelek modeli hem kız hem erkek çocuklar için yapılabilir. Robalı bebek yelek modeli için ihtiyacımız olan 1.5 yumak bebe yünü, 3 numara şiş ve 5 adet düğme.

Robalı bebek yelek modelinin yapımında kartopu baby one kullanılmıştır. Verilen sayılarda 2 yaş bebek yeleği elde edebilirsiniz. Robayı 83 ilmek başlıyoruz. 16.13.25.13.16 şeklinde ayrımları yapıyoruz.Sponsorlu Bağlantılar


Videoda gösterilen artırma tekniği ile toplam 10 artırma olana kadar örüyoruz ve 3 diş haroşa yaparak robayı tamamlıyoruz. Roba bitiminde önler 36, kollar53, arka 65 ilmek olacak.

Kol kesiminden sonra bedende toplam 137 ilmeğimiz kalıyor. Modeli kurmak için toplam 151 ilmeğe ihtiyacımız var. Kol altından 7 şer ilmek artırarak 151 ilmeğe ulaşıyoruz.

Alt modeli kurup yeleğimizi tammalıyoruz.15 sırada bir ilik açmayı unutmayalım. Kardeş örgüler kanalı beyaz ve pembe renkte iki yelek hazırlamış. Beyaz yelek daha önce örüldüğü için bitmiş resmi var.

Ama pembe yeleğin sadece roba kısmını tamamlayıp alt kısmının da modelini anlatmış. Bu yüzden bitmiş resmi bulunmamaktadır.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.