Hem Erkek Hem Kız Bebeklere Uygun 2 Adet Tığ Yelek ModeliBugün hem kız hem erkek bebeklere uygun olabilecek tığ ile yapılmış 2 adet yelek modelini sizler için paylaştım. Bazı modeller sadece kız çocuklara uygun oluyor.

Ama bu iki yelek modeli sadece kız çocuklara değil erkek çocuklara da uygun bir model. İki yelek modeli de 1 ve 2 yaşa kadar uygun büyüklükte hazırlanmıştır.

İlk yelek modeli için gerekli malzeme: 1 adet 100 gr (320 metre) bebek ipi, 4 adet düğme, 3 mm tığ (hook 3 mm).

Eğer erkek bebekler için uygun bir yelek modeli arıyorsanız gerek renkleri gerekse görünümü ile bu iki yelek modeli size çok uygun olacaktır.

Yelek modellerinin her ikisi de yakadan başlanarak örülen robalı modellerdir. İlk yelek modelinin roba kısmı sadece tırabzan ile yapılmıştır.Sponsorlu Bağlantılar


İkinci yelek modeli ise 1 yaş bebekler için hazırlanmıştır. Tığ ile yapılan bu yelek modeli için gerekli malzeme 1,5 adet 100 gr ip,3 adet düğme, tığ 3,5 mm olarak kullanılmıştır.

İkinci yelek modelinin yapımı için hem roba kısmı hem alt beden kısmı aynı model ile yapılarak bir bütünlük sağlanmış. Bu yelek modeli için ön kısımda ayrıca bir lastik kullanılarak sadece 3 düğme kullanılmıştır.

Ece hanımın hazırlayıp anlatımı yaptığı bu iki yelek modelinin anlatımını sayfanın alt kısmında bulabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.