Hem Büyüklere Hem Küçüklere Muhteşem Örgü ModelleriHem yetişkinlere hem bebeklere uygun muhteşem örgü modellerini derledim. Bayan yelek modeli istiyorsanız da bebek örgüsü modeli arıyorsanız da bu modellere göz atmanızı tavsiye ederim. Beğendiğim modelleri sizlerle paylaşmayı sürdürüyorum. Bugün 4 modeli aynı anda paylaşmaya karar verdim. Modellerin bazılarını ilk defa burada göreceksiniz. Sizler için model araştırırken çok fazla vakit harcıyorum.

İlk örgü modeli fare dişi modeline benzerliği ile dikkatinizi çekecektir. Bu tür sıralı kabartmalı modeller çok ilgi görmektedir. Özellikle bebek örgülerinde bu tür modeller sıklıkla kullanılmaktadır. Kolay ve sade şık bir model olduğu için bebek örgülerinde sık kullanılıyor. Fakat bu model sadece bebek örgülerine değil bayan ve erkek örgüleri dahil birçok örgüde kullanılmaktadır.

İkinci örgü modeli ilmek atlanılarak yapılan bir model. Bebek örgülerinde çok şirin duracaktır. Bu model ayrıca lastik modeli yerine de kullanılabilir. 2 ters 2 düz şeklinde başlanıldığı için kıvrılmayan bir yapıya sahiptir. 2 düz 2 ters şeklinde örüldükten sonra ilmeklerin yeri değiştiriliyor. Aynı anda ters ilmekleri örerken düz ilmekleri örmeden atlıyoruz. Bu şekilde 2 sıra ilmekleri örmeden atlayarak modeli oluşturuyoruz.Sponsorlu Bağlantılar


Üçüncü örgü modeli bebek örgülerinin en hoş seçenekleri arasında yer alırken bayan yelek modellerinin de en yakışan ajurlu modelleri arasında yer alıyor. Ajurlu bir model olduğu için bayan örgülerinde de kullanılıyor. İster yelek modeli olarak kullanın ister etol şal olarak kullanın. Bu modeli açık renkli iplerle örmenizi tavsiye ederim. Koyu renkli iplerle model kendini göstermeyecektir.

Son örgü modeli hem bebek örgülerine hemde erkek örgülerine kullanılıyor. Erkek örgüleri için çok fazla seçenek bulunmuyor. Bu yüzden uygun olan erkek örgü modellerine de yer vermeye çalışıyorum. Bu modellerin tamamının alt kısımda videolu olarak anlatımı bulunmaktadır. Anlatımların hepsi bana aittir. Keyifli izlemeler dilerim. Yeni model anlatımları için bizi takip etmeye devam edin.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.