Hanımeli Bayan Şiş Yelek ModeliBugün vizon renkli hoş bir yelek modelini sizlerin beğenisine sunuyorum. 3 numara şiş ile örüldüğü için oldukça zarif bir görünümü var. 38-40 beden bir yelek modeli için 5 adet 250 metrelik ipe ihtiyacınız olacak.

Yelek modelinin ön parçası için 83 ilmek 8 model, arka parçası için 130 ilmek 14 model kullanılmıştır.Bazı yelek modellerinde örgünün alt bedenine model uygulanıp üst bedenine iki düz iki ters lastik şeklinde devam edilmektedir.

İster yelek modelinin her tarafını modelli olarak yapabilirsiniz ister üst beden bölümünü lastik şeklinde yapabilirsiniz. Bu yelek modelinde alt bedenin yarısına kadar model kullanılmış. Ön lastik kenarında bir model devam ettiriliyor.

Bu yelek modelinde kol kesiminde iki adet model kullanılıp bir tanesi kesim için kullanılmıştır. Diğer model ise kol lastiği yerine kullanılmış. Kol kesimi için bu yöntem daha kolay olacaktır.Sponsorlu Bağlantılar


Yelek modelinin yapımında kullanılan model bebek örgülerine de çok yakışmaktadır. Yelek modeli yapımında boy uzunluğu sıkça sorulmaktadır. Yelek modelinin boy ölçüsünde halk arasında bir ölçüm şekli vardır. Bir şiş boyunu 3 parmak kadar geçince koltuk kesimi gelmiş demektir.

Sevda hanımın sipariş olarak hazırladığı bu şık yelek modellerinden satın almak isterseniz youtube kanalı ile irtibata geçebilirsiniz. İster hazır olan yelek modellerinden bir tanesini satın alabilirsiniz. İster beğendiğiniz bir yelek modelinin yapımı için sipariş verebilirsiniz. Leylaklar açarken şiş yelek modeli anlatımına da bakabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir