Hakkımda

Hakkımda- Admin- Şerife Kök

 

12193340_891680680886661_8383002014834831383_nBen 42 yaşında Afyon’da yaşayan 3 çocuk annesi bir ev hanımıyım. Çocuklarımı biraz büyütüp elim boşa çıkınca yapmayı en çok sevdiğim iş olan örgü örmeyle alakalı bir şeyler yapmak istedim. Ve bu siteyi açmaya karar verdim. Normal hayatımda da çok küçük yaşta örgü örmeye başladım ve bu konuya çok yatkın olduğum için çevremde ki insanlar her zaman bana bir şeyler sormuşlardır. Bunu daha geniş bir kitleyle paylaşmak istedim. Gördüm ki insanlara yardımcı olunca yardım ettiğim kişiler gerçekten çok mutlu oluyorlar ve bunu her türlü dile getiriyorlar. Büyük bir kitleye yardımcı olmak ve örgü anlatmak gerçekten zor ama bir o kadarda güzel.

Önceleri sadece vakit geçirmek için internete giriyordum. Bir gün oğluma ” Site açsak olur mu? ” diye sordum. Şakayla karışık atışırken biranda oğlum bilgisayara oturdu ve ” Anne sana bir örgü sayfası açtım, hayırlı olsun.” dedi. Sizlerden gelen yoğun ilgi nedeniyle Bu işe devam etmeye karar verdim. Yorumlarıyla bana destek olan bütün hanımlara çok teşekkür ederim.

Sevgili eşimle birlikte Eskişehir gezimizden bir kare

Sevgili eşimle birlikte Eskişehir gezimizden bir kare

En büyük kızım Damla 20 yaşında ve otizmli bir çocuk. Birkaç kelime dışında konuşamıyor. Ama söylenilenleri anlayabiliyor. Mevsim değişikliklerinde ruh hali çok değişiyor. Özellikle kış mevsimi bizim için biraz sıkıntılı geçiyor. Damla bizim evimizin hiç büyümeyen çocuğu gibi. Hepimiz onu çok seviyoruz.

 

İlk çocuğum olan Damla, ikizlerim İsmail ve Hatice ile bayramda çekilmiş fotoğrafları..

 

İkinci çocuğum ikiz oldu. Birisi kız diğeri erkek iki çocuğa aynı anda sahip olmak oldukça farklı ve çok güzel bir duygu. Tahmin edersiniz ki biri engelli bir de ikiz çocuğu aynı anda büyütmek benim için oldukça zor ve sıkıntılı oldu. İkizlerim şuanda 17 yaşlarındalar ve ablalarına bakma konusunda benim en büyük yardımcılarım.

 

 

Sitemi beğendiyseniz Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşır mısınız?

Sosyal Paylaşım