Güz Gülleri Bebek ve Bayan Örgüsü ModeliÇıtır desenli model sevenler bu modeli sakın kaçırmasınlar. Hem çıtır desenli hem kolay. Demek oluyor ki bu modeli çok seveceksiniz.

Bebek örgülerinde bu tür minik desenli örgü modelleri çok güzel oluyor. Ayrıca yetişkin yelek modellerinde böyle minik desenli örnekleri kullanmayı çok seviyoruz. Örmesi çok zevkli ve çabucak üreyen bir model hazırladım. Model tek sırada kuruluyor. Model 3 ilmek ve katları ile yapılıyor.

İki tane kenar ilmeği ilave etmeyi unutmayın. Örgünün ilk sırasında bütün ilmekleri düz olarak örün. Örgünün arka sırasına geçince bu defa sıra boyunca bütün ilmekleri ters olarak örün. Örgünün ön sırasına geçince ilmekleri bir kez daha düz olarak örün.Sponsorlu Bağlantılar


Örgünün arka sırasında modeli kuruyoruz. Burası modelin son sırası oluyor. Önce kenar ilmeğini örmeden alın. Bundan sonra ilk ilmeği atlayın. İkinci ilmeği de atlayıp üçüncü ilmeği düz olarak örün. Sonrasında ilk ilmeği düz örüp en son olarak ikinci ilmeği düz örün.

Burada ilmeklerin sırasını değiştirmiş oluyoruz. İlk olarak üçüncü ilmeği düz örüp sonrasında ilk ilmeği düz örün. Sonra ikinci ilmeği düz örün. İlk olarak üçüncü ilmeği ördükten sonra kalan ilmekleri olması gereken sırasıyla örün. Sadece bu sırada model konuluyor. Sonrasında ilmekleri ön sırada düz arka sırada ters şeklinde devam ediyoruz.

Sizlere tavsiye edeceğim modellerden bir tanesi olduğunu söyleyebilirim. Oldukça güzel oldu ve çok muntazam durdu. Bazı modeller sağa sola kayar ama bu model çok net duruyor.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir