Görenleri Hayran Bırakan Harika Tığ Oya ModeliGörenleri kendine hayran bırakan çok havalı bir tığ oya modeli ile sizlerle birlikteyim. Bu defa hem ara modeli hem ana modeli çok farklı bir tığ oya modeli.

Limon küfü renkte tek renk yazma kenarına hazırlanmış bir tığ oya modeli paylaşıyorum. Oldukça ağır bir tığ oya modeli olmuş. Önce tığ battı yapın. Sonra aynı renk ile örmeye başlıyoruz. İlk olarak örümcek yapın. Bir tane çiftli örümcek yapın. Sonra dördüncü tığ zincire batın.Sponsorlu Bağlantılar


Tekli örümcek yapın. Zincir çekip geri dönün. Buraya fıstık modeli yapılacak. Fıstık modeli için zincirin altından girip bir tane zincir çekip ilmeği uzatın. Sonra aynı yere girip bir tane zincir çekip uzatın. Bu şekilde ilmek topluyoruz. Bu ilmekleri bir defada toplayıp kapatıyoruz. Sonra çiftli örümcek yapın.

Bu şekilde 2 modelin arasında boşluk bırakacağız. Sonra bir tane tekli örümcek yapın. Zincir çekip bir tane halka oluşturun. İçine sıkı iğne doldurun. Aynı şekilde bir tane daha halka yapın ve içine sıkı iğne doldurun. İki halkanın arasına yeni bir halka yapın ve sıkı iğne doldurun.

Oluşturulan halkanın içine fıstık çiçekleri yaparak tığ oya modelini tamamlayacağız. Oya sandığım kanalının hazırlayıp sunduğu bu tığ oya modelini yapmanızı tavsiye ederim.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.