Göreceğiniz En Kolay Bebek Örgü ModeliGörebileceğiniz en kolay bebek örgüsü modelini anlatacağım. Modellerin bazıları robalı bebek örgülerine uygun olmuyor. Ama bu model yakadan başlanan bebek örgülerinde çok güzel olacaktır.

Model 3 ilmek ve katları ile yapılıyor. İlk olarak örgünün arka sırasından başlıyoruz. Önce kenar ilmeğini örmeden alın. Sonraki ilmeği düz olarak örün. 2 ilmek ters örüp bir ilmek düz örün. Bu şekilde 2 ters 1 düz şeklinde sırayı tamamlayın.

Örgünün ön sırasına geçin. Bu sırada ilmekleri aynen oldukları gibi örün. Önce kenar ilmeğini örmeden alın. Sonraki ilmeği ters olarak örün. 2 ilmeği düz olarak örün. Bu sırada ilmekleri aynen olduğu gibi örün. Örgünün arka sırasına geçince önce kenar ilmeğini örmeden alın.Sponsorlu Bağlantılar


Sıra boyunca bütün ilmekleri düz olarak örün. Örgünün ön sırasına geçince önce kenar ilmeğin örmeden alın. Sonraki ilmeği ters olarak örün. İki ilmek düz örüp sonraki ilmeği tekrar ters olarak örün. Sıra boyunca modeli önceki şekline getirin.

Bundan sonraki sırada örgünün ilk başlangıçtaki işlemleri tekrarlayın. Örgünün arka sırasında ilmekleri aynen oldukları gibi örün. Örgünün ön sırasında ilmekleri tekrar aynen oldukları gibi örün. Örgünün arka sırasına geçince bütün ilmekleri düz olarak örün.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.