Fıstıklı Süpürgeler Çeyizlik Gelin Yelek ModeliOldukça bilinen ve sevilen fıstıklı süpürgeler yelek modelinin sayılarını ve detaylarını yazımızın içinde bulabilirsiniz. Standart beden olan 38-40 beden için uygun olacaktır.

Özellikle çeyiz için yelek modeli arayanlar bu modeli yapmayı düşünebilirler. Klasik yelek modeli sevenler için hoş bir seçenek olacaktır. Bu model ile yelek yapmak isteyenler ince angora iple yapmayı denesinler.

Bu ip ile yapılan yelek modelleri oldukça zarif ve hoş oluyor. Ön parçalar için 4 model kullanılmış. Arka parça için ise 8 model kullanılmış. Ön ve arka parçalar için eşit sayıda model kullanmanızı tavsiye ederim.Sponsorlu Bağlantılar


Böylece yaka ve koltuk kesimleri tam denk gelecektir. Yaka kesimi için bir model eksiltilmiş koltuk kesimi içinde aynı şekilde bir model kesilmiş. Yelek modelinin zarif ve kibar olmasını istiyorsanız 3 numara şiş kullanmanızı tavsiye ederim.

Bu örneğin aralarında farklı modeller kullanabilirsiniz. Yukarıdaki resimde aralarda ters ilmekler kullanılmış. Videodaki yelek modelinde ise hiç model kullanılmadan örnek tekrarlanmış. Fıstıklı süpürgeler yelek modelinin anlatımını Suzan hanım yapmıştır.


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir