Firkete ile Yapılan Etol Şal Detaylı AnlatımıSevgili hanımlar firkete ile yapılan etol şal modelini sanırım beğenmeyen yoktur. Firkete şal yapmayı herkes bilmez. Fakat firkete şal yapımı sanıldığı kadar zor değil hatta oldukça kolay oluyor.

Önce firkete yapmak için U şeklinde bir aparata ihtiyacınız olacak. İster hazır alın ister kullanmadığınız bir şişi kıvırarak şekil verin. Bu modelin yapımı için angora ipe ihtiyacınız olacak. Bu modeli sadece şal için değil lizöz içinde kullanabilirsiniz. Bu model ile yapılan lizöz modelini ben çok beğeniyorum.

Hem kolay üreyen hemde farklı görünümde olduğu için beğenilen bir model olduğunu söyleyebilirim. Krem veya pudra renginin bu modele çok yakıştığını söyleyebilirim. Ebruli iple yapılmış resmini de yazıya ekledim.Sponsorlu Bağlantılar


Modelin örülmüş şeklini ve rengini görerek karar vermek istiyorsunuz bunun için bulduğum birkaç modeli de ekledim. Sizlere fikir vereceğini düşünüyorum. Ne kadar yapılacağı ve nasıl birleştirileceği gibi detayları öğrenen kadın kanalının anlatımını izleyerek yapabilirsiniz.  

Firkete ile yapılan etol şal modeli saç örgüsü gibi görünüyor. Bunun nasıl yapıldığını ve tüm detayları burada bulabilirsiniz. Özellikle farklı olmayı isteyenler ve çeyiz için model arayanlar bu modeli yapmayı düşünebilirler.

Gece kıyafetlerinin üzerine bu model ile yapacağınız etol şal şıklığınıza şıklık katacaktır. Şalın kenarlarına isterseniz örümcek ile tamamlayabilirsiniz. İsterseniz de çok farklı kenar modelleri kullanabilirsiniz. Kenar kısımları için saçak yapmayı deneyebilirsiniz.

 


Sponsorlu Bağlantılar


Sosyal Paylaşım

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.